Бодіфлекс® Комбі– 7 важливих компонентів для здоров'я суглобів, м'язів та кісток

Кропива - Кальцій - Імбир - Шкаралупа зелених мідій - Магній - Вітамін D - MSM

60 таблеток / 78 гр.

Склад: добова доза Бодіфлекс® Комбі містить 800 мг кальцію; 400 мг порошку оболонки зеленої мідії; 400 мг метилсульфоніл метану; 350 мг магнію; 200мг порошку кропиви; 120 мг екстракту імбиру; 5 мкг вітаміну D3.

Спосіб застосування: дорослим по 4 таблетки (по 2 таблетки два рази) на добу після їжі.

Протипоказання: не рекомендується приймати при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату, вагітності, при періоді лактації у жінок.

Виробник: HankintatukkuOy, Фінляндія

Основні ефекти:

Ліофілізований порошок шкаралупи зеленостворчатої мідії (Perna canaliculus) має протизапальний ефект при ревматоїдному артриті та інших захворюваннях суглобів з вираженим запальним процесом.

Імбир (Zingiber officinale). Згідно з результатами клінічних досліджень прийом імбиру істотно покращує стан здоров’я у 70% хворих на артроз, артрит, ревматоїдний артрит та остеохондроз. Його основні ефекти пов'язані з антиоксидантними властивостями, а також імовірною здатністю інгібувати синтез протизапальних простагландинів і лейкотрієнів.

Антиоксидантна дія імбиру опосередковується досить істотним збільшенням активності ферментів антиоксидантного захисту – супероксиддисмутази, каталази і пероксидази, а також підвищенням плазмового рівня глутатіону. За вираженістю дії на систему антиоксидантних ферментів, імбир перевершує багато антиоксидантів, так як рівносильні ефекти можна отримати тільки з використанням великих доз аскорбінової кислоти (100 мг/кг).

Кальцій в поєднанні з вітаміном Д позитивно впливає на стан кісткової тканини: сприяє відновленню і підтримці необхідного рівня мінеральної щільності кісток. Кальцій необхідний для лікування не тільки остеопорозу, але і серцево-судинної патології та онкологічних захворювань. Вітамін Д покращує ефективність засвоєння кальцію. Ефективна профілактика остеопорозу можлива лише при одночасному використанні препаратів кальцію та вітаміну Д.

Магній - найважливіший внутрішньоклітинний елемент. Магній є необхідним для нейронів головного мозку, кардіоміоцитів, клітин, що проводять серцеві міоцити, міоцитів скелетних м'язів.

Кропива (Urtica dioica) містить у великих кількостях кремній, кальцій, калій, вітаміни С і В. Її інші ефективні сполуки це флавоноїди, такі, як кверцетин і рутин та мурашина кислота. Кропива є універсальною рослиною, яка має ефект детоксикації. Вона виводить надлишки рідини з організму, наприклад, сечової кислоти, і таким чином, успішно використовується для лікування суглобів, передміхурової залози і при подагрі. Кропива відома також своєю протизапальною дією. У народній медицині її використовують при радикулітах, суглобовому ревматизмі. Вона активізує діяльність нирок, сприяє очищенню крові, має жовчогінну дію.

МСМ (methylsulfonylmethane) є необхідним компонентом для формування та підтримки м'язів, зв'язок, сухожилля і кісток. МСМ запобігає появі запальних процесів, сприяє запобіганню синтезу простагландинів і простациклінів. Прийом МСМ особливо рекомендується для спортсменів, щоб уникнути напруги у м’язах і судом. МСМ також запобігає дегенерації хрящів, підтримує їх реформування і зменшує утворення рубцевої тканини.

Загалом «Бодіфлекс® Комбі» збалансований інгредієнтами, спрямованими на лікування захворювань опорно-рухової системи, лікування та профілактику артритів, артрозів, остеопорозів, остеохондрозів, ревматизмів, зниження рівня ліпідів крові, запобігання розвитку тромбозів, попередження розвитку раку молочної залози і ендометрії, хвороби шкіри , алергії. Він зміцнює зв'язковий апарат і суглоби, покращує еластичність м'язів.

www.hankintatukku.com

Посилання:

1. Influence of green lipped mussels (Perna canaliculus) in alleviating signs of arthritis in dogs.
Bui LM, Bierer TL.
Vet Ther. 2003 Winter;4(4):397-407.

2. Clinical efficacy and safety of Lyprinol, a patented extract from New Zealand green-lipped mussel (Perna Canaliculus) in patients with osteoarthritis of the hip and knee: a multicenter 2-month clinical trial.
Cho SH, Jung YB, Seong SC, Park HB, Byun KY, Lee DC, Song EK, Son JH.
Allerg Immunol (Paris). 2003 Jun;35(6):212-6.

3. Fatty acid and sterol composition of frozen and freeze-dried New Zealand Green Lipped Mussel (Perna canaliculus) from three sites in New Zealand.
Murphy KJ, Mann NJ, Sinclair AJ.
Asia Pac J Clin Nutr. 2003;12(1):50-60.

4. Lipid, FA, and sterol composition of New Zealand green lipped mussel (Perna canaliculus) and Tasmanian blue mussel (Mytilus edulis).
Murphy KJ, Mooney BD, Mann NJ, Nichols PD, Sinclair AJ.
Lipids. 2002 Jun;37(6):587-95.

5. Anti-inflammatory activity of glycogen extracted from Perna canaliculus (NZ green-lipped mussel).
Miller TE, Dodd J, Ormrod DJ, Geddes R.
Agents Actions. 1993;38 Spec No:C139-42.

6. Osteoarthritis Cartilage. 2006 Mar;14(3):286-94. Epub 2005 Nov 23. Efficacy of methylsulfonylmethane (MSM) in osteoarthritis pain of the knee: a pilot clinical trial.
Kim LS, Axelrod LJ, Howard P, Buratovich N, Waters RF.

7. Methylsulfonylmethane (MSM). Monograph.
[No authors listed]
Altern Med Rev. 2003 Nov;8(4):438-41.

8. The effect of extracts from ginger rhizome on inflammatory mediator production.
Lantz RC, Chen GJ, Sarihan M, Solyom AM, Jolad SD, Timmermann BN.
Phytomedicine. 2006 May 16; [Epub ahead of print]

9. Ginger--an herbal medicinal product with broad anti-inflammatory actions.
Grzanna R, et al.
J Med Food. 2005 Summer;8(2):125-32.

10. Effects of a ginger extract on knee pain in patients with osteoarthritis.
Altman RD, Marcussen KC.
Arthritis Rheum. 2001 Nov;44(11):2531-8.

 


Untitled Document