КАЛЬЦІЙ З АПЕЛЬСИНОВИМ АРОМАТОМ І ВІТАМІНОМ D

Склад: одна таблетка містить 400 мг кальцію; 5 мкг вітаміну D3. Не містить лактози, дріжджів, глютену або підсолоджувачів.

Спосіб застосування: дорослим та дітям від 7 років по 1 таблетці на добу після їжі.

Виробник: HankintatukkuOy, Фінляндія

Фармакологічні властивості:
 • збереження стану кісткової тканини і зубів;
 • нормалізація функції м'язів і процесів нейропередачі;
 • нормалізація процесів згортання крові;
 • нормалізація загального метаболізму;
 • нормалізація функції травних ферментів;
 • запобігання втрати кісткової маси при менопаузі і в літньому віці.

  Основні ефекти:

  Достатнє надходження кальцію в організм необхідне для здійснення наступних функцій:
 • формування та збереження кісткової тканини;
 • регуляція функції кровоносних судин і передачі нервових імпульсів;
 • всмоктування інших мікронутрієнтів, таких як вітамін D, вітамін K, магній і фосфор.

  Кальцій є одним з основних елементів, що виконують пластичну функцію: 97-99% кальцію входить до складу кісток і зубів, інша частина пов'язана з іншими тканинами і знаходиться в іонізованому стані. Іонізований кальцій відіграє важливу роль у процесах обміну: ущільнює судинну стінку, забезпечує її нормальну проникність, нормалізує збудливість нервово-м'язового апарату і центральної нервової системи, є активатором системи згортання крові.

  Сталість концентрації кальцію в крові підтримується надходженням його з їжею, а також шляхом постійного обміну кальцію між кров'ю і кістковою тканиною.

  Всмоктування кальцію в кишківнику залежить від співвідношення його в їжі з фосфором і від вмісту жирів. Порушення всмоктування кальцію виникає через надлишок жиру в їжі і нестачу жовчних кислот в кишківнику. При недостатньому надходженні з їжею кальцію, порушенні його всмоктування і підвищених потребах організму в ньому у дітей розвивається рахіт, тетанія, у дорослих – остеопороз. Для засвоєння кальцію необхідний вітамін D3 і мікроелементи.

  Вітамін D разом з кальцієм відіграє основну роль у збереженні стану кісткової тканини. Найважливішою функцією вітаміну D є регулювання метаболізму кальцію і фосфатів. Він сприяє формуванню кісткового скелета і зубів у дітей, збереженню структури кісток. Є активним антирахітичним фактором.

  Найбільш доцільним вважається застосування комбінованих препаратів Са з вітаміном D. Вітамін D як важливий фактор підтримки гомеостазу Са є також важливою ланкою патогенезу більшості форм остеопорозу, і при його дефіциті прийом монопрепаратів є недостатнім ні з лікувальною, ні з профілактичною метою.

  www.hankintatukku.com
 •  


  Untitled Document