Компанія „Лотус”, ексклюзивний представник фармацевтичної компанії Ханкінтатукку Oй в Україні, пропонує широкий вибір вітамінів, мінералів, природних комплексів та препаратів для підтримки здоров’я людини.

«Ханкінтатукку Ой» - високі технології та традиційна фінська якість.

Фінська фармацевтична компанія “Ханкінтатукку Ой” заснована у 1982 році та спеціалізується на виробництві продуктів медичного призначення з природних компонентів, серед яких вітамінні та мінеральні комплекси, препарати для підтримки серцево-судинної, імунної системи, опорно-рухового апарату, органів зору, для схуднення, профілактики старіння, лікувальної косметики і таке інше.

Компанія є найбільшим виробником даної продукції та безперечним лідером в цій сфері виробницва в Скандинавії. Діяльність компанії базується на сучасних медичних та біохімічних наукових дослідженнях, що проводяться як у Фінляндії так і за кордоном. Компанія “Ханкінтатукку Ой” приділяє велику увагу виробництву нових продуктів, які розробляються науково-дослідним комітетом компанії, до складу якого входять всесвітньо відомі науковці в сфері фармацевтики, медицини та проблем харчування.

За більш ніж 30 років свого існування компанія перетворилась на досить великого виробника біологічно активних препаратів (зараз в асортименті нараховується близько 400 різних видів продукції медичного призначення), що реалізуються не тільки в Фінляндії, а й у багатьох країнах світу. Обсяг експорту займає приблизно 50% товарообігу компанії. Крім Фінляндії, компанія працює у 50 країнах Европи, Північної і Південної Америки та Азії.

Виробництво всієї продукції компанії “Ханкінтатукку Ой” здійснюється високо кваліфікованим персоналом на території Фінляндії, що є гарантією її високої якості. Для виробництва якісної продукції фабрика устаткована найновішим фармацевтичним обладнанням, необхідним для випуску продуктів у формі таблеток, капсул, розчинів, тощо. Щороку компанія виробляє більше ніж 300 мільйонів таблеток та капсул, використовуючи високоякісні субстанції як власного виробництва так і імпортованого.

Процес контролю за якістю продукції має багатоступеневий цикл, від контролю якості субстанції до контролю кінцевого продукту, умов його пакування і таке інше. Крім лабораторії контролю за процесом виробництва, компанія “Ханкінтатукку Ой” має акредитовану лабораторію контролю якості продукції, що має найсучасніше обладнання для проведення всіх необхідних біотехнологічних, хімічних та інших аналізів. Вся продукція компанії “Ханкінтатукку Ой” виробляється згідно стандарту GMP, що підтверджується щорічно. Відповідність всіх сфер діяльності компанії вимогам GMP контролюється Національним Комітетом з питань Медицини Фінляндії.

Більше десяти років компанія “Ханкінтатукку Ой” веде свою діяльність в Україні через свого ексклюзивного представника ТОВ “Лотус”, який пропонує широкий вибір вітамінів, мінералів, природних комплексів та препаратів для підтримки здоров’я людини і забезпечує їх наявність в різних регіонах України.