ФОСФОКОЛІНІ МАГНІЙ МАРГАНЕЦЬ®

50 капсул / 67 гр

Добова норма ФОСФОКОЛІНІ МАГНІЙ МАРГАНЕЦЬ® містить:
90 мг магнію; 1,2 мг марганцю; 350 мг фосфатидилхоліну.
Не містить лактози, дріжджів, глютену або підсолоджувачів.

Спосіб застосування: дорослим по 2 капсули, дітям від 7 років по 1 капсулі на добу після прийому їжі.

Протипоказання: не рекомендується приймати при підвищеній чутливості до компонентів препарату, вагітності, періоду лактації у жінок.

Виробник: Hankintatukku Oy, Фінляндія

Властивості:

 • сприяє збереженню структурної цілісності клітинних мембран;
 • заповнює дефіцит холіну в організмі;
 • покращує пам'ять і здатність до концентрації уваги;
 • нормалізує ліпідний склад крові;
 • ефективний при захворюваннях печінки;
 • підвищує засвоєння жиророзчинних вітамінів А, D, E і К;
 • марганець діє як активатор ферментів, необхідних для засвоєння лецитину;
 • марганець необхідний для забезпечення функцій нервової системи;
 • магній забезпечує життєдіяльність клітин організму;
 • магній покращує функціонування нервової системи;
 • магній необхідний для роботи серцево-судинної системи.

  Фосфатидилхолін є унікальним захисником усіх клітин, особливо клітин нервової системи. Він сприяє структурній цілісності клітинних мембран, які забезпечують життєдіяльність клітин: засвоєння поживних речовин, дихання, ділення, проникність для електролітів, специфічні функції міжклітинної взаємодії та імунної відповіді.

  Фосфатидилхолін використовується для утворення жовчі, а потім – для емульгування жирів у кишківнику. Він перешкоджає утворенню жовчних каменів і регулює рівень холестерину і тригліцеридів у крові, попереджаючи розвиток атеросклеротичного ураження судин.

  Фосфатидилхолін необхідний для профілактики серцево-судинних захворювань. Він помірно знижує загальний холестерин, переважно покращуючи співвідношення між «корисними» і «шкідливими» ліпідами крові; діє як емульгатор холестерину і тригліцеридів, знижуючи їх здатність осідати на стінках судин; сприяє підтримці в крові постійного рівня карнітину – найнеобхіднішої для живлення серця амінокислоти. Фосфатидилхолін слугує головним джерелом холіну, який потрібен нервовій системі для утворення ацетилхоліну – одного з найважливіших нейромедіаторів. Ацетилхолін необхідний нервовій системі у здійсненні функцій пам'яті, впізнавання, координації м'язових скорочень, відповіді на подразники. Він впливає на поведінку, настрій, реакцію на стрес, розумові здібності, забезпечує взаємодію нервової системи з організмом. Клінічні дослідження продемонстрували позитивний вплив ацетихоліна на пізніх етапах хвороби Альцгеймера, що виявляється у поліпшенні орієнтації, здібностей до навчання і пам'яті.

  Холін – одна з найважливіших речовин, основне завдання якої полягає в переробці та транспортуванні молекул жиру в печінці та інших частинах організму. При нестачі її в крові накопичується холестерин і прогресують атеросклеротичні процеси. Вона необхідна для метаболізму ліпідів у печінці, особливо для обміну холестерину і тригліцеридів. Настача її в організмі призводить до порушень жирового обміну – жировому переродженню печінки (жировому гепатозу, цирозу), жовчнокам'яної хвороби, ожиріння. Холін розслабляє кровоносні судини і допомагає зниженню кров'яного тиску. Він бере участь у виробленні мієліну –захисної оболонки, яка оточує нерви і клітини мозку. Лецитинові і холінові добавки можуть уповільнити погіршення стану мієліну (покриття нервових волокон) при розсіяному склерозі. Люди, які відчувають сильний психологічний стрес, часом витрачають вдвічі більше холіну, ніж зазвичай. Багато людей старше 40 років страждають на нестачу холіну, що проявляється розумовою втомою, забудькуватістю, дратівливістю, безсонням, пригніченістю, депресією, запорами.

  Марганець (Mn) сприяє максимально ефективній роботі мозку. Він відповідає за синтез і обмін нейромедіаторів в центральній нервовій системі, є важливим кофактором формування міжклітинних контактів за участю інтегринів, що особливо важливо в процесах клітинного росту (ріст дендритів і аксонів і формування нейрональних мереж). Марганець зміцнює тканини артерій, роблячи їх більш стійкими до утворення склеротичних бляшок, сприяє зниженню рівня холестерину, бере участь у процесі формування імунної відповіді, регулює активність антиокислювальних ферментів, обмін інсуліну і ліпідів.

  Магній (Mg) відомий як антистресова мінеральна речовина. Він знижує збудження в нервових клітинах, розслаблює серцевий м'яз, впливає на тонус судин. Магній виступає в ролі регулятора клітинного росту, необхідного на всіх етапах синтезу білків. Він є біологічним активатором багатьох життєвоважливих хімічних реакцій –активізує величезну кількість ферментів. Синтез всіх відомих на сьогоднішній день нейропептидів в головному мозку відбувається за обов'язкової участі магнію. Магній – найважливіший мінерал для серцево-судинної системи. Дефіцит магнію в організмі – звичайне явище для людей, страждаючих на стенокардію, аритмію, гіпертонічну хворобу, церебральний атеросклероз, цукровий діабет.

  Фосфоколін + Магній + Марганець володіє широким спектром дії на організм людини, найбільш важливими з яких є поліпшення роботи мозку і серцево-судинної системи, а також – позитивний вплив на ліпідний обмін. Вони покращують пам'ять і концентрацію уваги, циркуляцію крові, обмінні процеси в нервових тканинах, підвищує всмоктуваність жиророзчинних вітамінів, надаютьзаспокійливу дію. Препарат рекомендується при підвищених розумових навантаженнях, після перенесених інфекцій, при захворюваннях печінки, атеросклерозі, стресі, депресії, зниженні імунітету. Він показаний більшості людей після 40 років, студентам, дітям і підліткам – при навчальних навантаженнях і зниженому імунітеті.

  www.hankintatukku.com

  Посылання:

  1. Low serum magnesium predicts neurological events in patients with advanced atherosclerosis.
  Amighi J, Sabeti S, Schlager O, Mlekusch W, Exner M, Lalouschek W, Ahmadi R, Minar E, Schillinger M.
  Stroke. 2004 Jan;35(1):22-7.

  2. [Essential trace metals and brain function]
  Takeda A.
  Yakugaku Zasshi. 2004 Sep;124(9):577-85.

  3. "Brain-specific" nutrients: a memory cure?
  McDaniel MA, Maier SF, Einstein GO.
  Nutrition. 2003 Nov-Dec;19(11-12):957-75.

  4. Lecithin for dementia and cognitive impairment.
  Higgins JP, Flicker L.
  Cochrane Database Syst Rev. 2003;(3):CD001015.

  5. Phosphatidylcholine.
  Altern Med Rev. 2002 Apr;7(2):150-4.

  6. Final report on the safety assessment of Lecithin and Hydrogenated Lecithin.
  Fiume Z.
  Int J Toxicol 2001;20 Suppl 1:21-45
 •  


  Untitled Document