ГІНКГОМАКС®

120 капсул / 44 гр

Склад:

одна капсула містить: 15 мг флавонових глікозидів гінко; 3,8 мг терпенових лактонів.

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі два рази на добу після прийому їжі.

Протипоказання: не рекомендується приймати при підвищеній чутливості до компонентів препарату, вагітності, період лактації у жінок.

Виробник: Hankintatukku Oy, Фінляндія

Рекомендується:

 • при серцево-судинних захворюваннях;
 • при церебрально-судинній недостатності;
 • при розсіяному склерозі;
 • при початковій стадії хвороби Альцгеймера;
 • при вікових порушеннях розумових здібностей;
 • при поганому кровопостачанні кінцівок;
 • при варикозному розширенні вен;
 • при тромбофлебіті;
 • при хронічному бронхіті, астмі;
 • для ліквідації наслідків інсульту;
 • при судинних захворюваннях вуха, зниженні слуху;
 • при запамороченні;
 • при мігрені;
 • при геморої;
 • при імпотенції;
 • при діабеті;
 • при зябкості пальців рук та ніг.

  Властивості:

 • має потужну антиоксидантну дію;
 • покращує циркуляцію крові в центральному та периферичному судинному руслі;
 • знижує небезпеку тромбоутворення в судинах;
 • має центральну і периферичну протинабрякову дію;
 • антигіпоксант;
 • має виражений нейропротекторний ефект;
 • ефективний при хворобі Альцгеймера;
 • перешкоджає передчасному старінню;
 • захищає від стресу;
 • покращує пам'ять, слух, зір, мову;
 • покращує рухові функції;
 • стимулює захисні сили організму;
 • знімає втому.

  Гінкго білоба – єдина з відомих науці рослин, яка містить специфічні речовини – гінкголіди і білобаліди, що підвищують еластичність стінок кровоносних судин, надають судинорозширювальну дію, пригнічують запальні реакції шляхом інгібування фактора активації тромбоцитів (ФАТ), запобігаючи їх агрегації і покращуючи циркуляцію крові в судинному руслі. Підвищений рівень ФАТ відзначається при таких захворюваннях, як астма, інфаркт міокарду, атеросклероз, аритмія серця та ін. Також в рослині містяться кальцій, фосфор, калій, танін, фітостерини, аспарагін, маргенін – всього більш ніж 40 інгредієнтів, а також флавоноїди (проантоціаніди, кверцетин, кемпферол, ізорамнетин, які надають антиоксидантну дію, захищають від пошкодження мембрани клітин).

  Гінкгомакс, що містить екстракт листя гінкго, особливо необхідний при корекції серцево-судинних захворювань, енцефалопатії різного генезу в літньому віці, а тим більше для профілактики наслідків стресу у хворих і здорових людей. Як геронтопротектор Гінкгомакс ефективний для профілактики і зниження темпів біологічного старіння. Поряд з позитивним ноотропним і судинним ефектом Гінкгомакс має могутній антиоксидантний вплив, особливо на рівні ЦНС. Завдяки цій синергічній фармакологічній дії екстракт гінкго отримав заслужену славу препарату, який протистоїть старінню мозку. Гінкгомакс з успіхом застосовують при корекції ішемії мозку, сенільній деменції, при запамороченнях, порушенні уваги, пам'яті у літніх людей.

  Екстракт листя Гінкго білоба містить ряд активних речовин, і саме поєднання їх активності має сприятливу терапевтичну дію: близько 25% гінкгофлавонглікозидів (10% флавонглікозидів складають кверцетин та інші натуральні флавоноїди) і 6% терпенів (гінкголіди і білобаліди).

  Флавоноїди, що входять до складу Гінкгомакса, зв'язують вільні радикали і тим самим нейтралізують їх руйнівну дію; вони прискорюють метаболізм, зменшують проникність капілярів, послаблюють спазм артеріол і, навпаки, надають слабкий судинозвужувальний ефект на рівні венул та вен.

  Новітні наукові дослідження продемонстрували, що до складу екстракту листя гінкго входять нейроактивні елементи, які визначають частину його фармакологічної активності, і також є його діючим початком. Припускається, що взаємодія Mg, Сu, Mn, Se з антиоксидантними ферментами (супероксиддисмутаза та ін.) або їх лігандні композиції можуть впливати на високий потенціал антиоксидантних можливостей екстракту Гінкгобілоба.

  Терпени впливають на реологію крові. Гінкголіди, тритерпенові речовини екстракту листя гінкго, особливо Гінкголіди В, надають ефективну антагоністичну дію на фактор активації тромбоцитів (ФАТ). Гінкголіди В є найбільш активними з усіх відомих природних сполук інгібітором ФАТ (а також –Гінкголіди А і білобаділ). Фактор активації тромбоцитів є важливим біорегулятором, який вивільнюється з клітинних мембран у відповідь на різні подразники. Інгібуючу дію терпенів / Гінкголідів на фактор активації тромбоцитів підсилює нейрозахисний ефект і позитивний ефект гінкго при профілактиці набряку мозку і постішемічних церебральних поразок. Фармакологічна дія Гінкгомаксаобумовлена складним характером його впливу на процеси клітинного обміну речовин, реологію крові, на мікроциркуляцію, вазомоторні реакції великих кровоносних судин. Екстракт гінкго має кілька механізмів дії, які розвиваються в різній послідовності, і, відповідно, кілька точок прикладання.

  Він сприятливо впливає на мозковий кровообіг і постачання мозку глюкозою, активує процеси обміну речовин в клітинах, має неспецифічнуантигіпоксичну дію на тканини всього організму (в тому числі на рівні нейронів і глин), впливає на нейротрансмітерну транссинаптичнупередачу (впливає на вивільнення, повторне поглинання і розпад нейромедіаторів (норадреналіну, дофаміну, ацетилхоліну) та на їх здатність до з'єднання з мембранними рецепторами, здійснює нейропротекторну дію в умовах гіпоксії, володіє потужним антиоксидантним потенціалом, уповільнює і нормалізує процеси вільнорадикального окислення, які відіграють істотну роль у патогенезі різних нейрогеріатричних захворювань, має потужнупротинабрякову дію як на рівні головного мозку, так і на периферії.

  Цей препарат застосовують при різних неврологічних захворюваннях: судинної мозкової недостатності, деменції Альцгеймера, при нейропатіях та ін.

  Екстракт Гінкго білоба сприяє зменшенню вираженості головного болю, запаморочення, шуму в голові, нормалізації сну і настрою. Екстракт Гінкго білоба може бути рекомендований хворим, які страждають на старечі порушення настрою, симптоматичну депресію, яка розвинулася на тлі судинної мозкової недостатності.

  Екстрактом гінкго коректують нейросенсорні порушення, гіпоакузію (зниження гостроти слуху), старечі дегенеративні процеси в жовтій плямі (зниження гостроти зору), діабетичні ретинопатії. Препарати гінкго зміцнюють гепаторетинний бар'єр.

  Екстракт Гінкго білоба застосовують при стресових ситуаціях (у хворих і здорових). Екстракт Гінкго білоба, як нейропротектор, може використовуватися при нервово-психічних перевантаженнях на тлі дистресу, в нестандартних для фізіологічної відповіді нервової системи життєвих ситуаціях, оскільки він підвищує стійкість мозку до стресорного впливу і, тим самим підвищує якість життя хворого, а у здорової людини попереджає розвиток відхилень. Дослідження на здорових людях виявили ноотропний ефект препаратів гінкго за допомогою електрофізіологічних і нейропсихологічних методів.

  Екстракт Гінкго білоба призначають у складі комплексної терапії синдрому Рейно, артеріопатії в нижніх кінцівках, пов'язаної з порушеннями кровообігу і яка супроводжуються болями при ходьбі, зябкістю, парестезіями, тяжкістю, судомами. При цьому використовується вазорегулюючий ефект екстракту на артерії, вени і капіляри. Екстракт гінкго ефективний при варикозній хвороби вен і облітеруючому ендартеріїті. При хронічному геморої застосування екстракту гінкго викликає швидке і стійке поліпшення, що виражається в зниженні кровотечі та болю.

  www.hankintatukku.com

  Посилання:

  1. Ginkgo biloba leave extract: biological, medicinal, and toxicological effects.
  Chan PC, Xia Q, Fu PP
  J Environ Sci Health C Environ Carcinog Ecotoxicol Rev. 2007 Jul-Sep;25(3):211-44

  2. Neuroprotective effects of Ginkgo biloba extract.
  Ahlemeyer B, Krieglstein J.
  Cell Mol Life Sci. 2003 Sep;60(9):1779-92

  3. Complementary therapy for the treatment of glaucoma: a perspective.
  Ritch R.
  Ophthalmol Clin North Am. 2005 Dec;18(4):597-609. Review.

  4. Ginkgo biloba special extract EGb 761 in the treatment of peripheral arterial occlusive disease (PAOD)--a review based on randomized, controlled studies.
  Horsch S, Walther C.
  Int J Clin Pharmacol Ther. 2004 Feb;42(2):63-72.

  5. Review about Ginkgo biloba special extract EGb 761 (Ginkgo).
  Gertz HJ, Kiefer M.
  Curr Pharm Des. 2004;10(3):261-4.

  6. Effects of Ginkgo biloba on mental functioning in healthy volunteers.
  Cieza A, Maier P, Poppel E.
  Arch Med Res. 2003 Sep-Oct;34(5):373-81.

  7. Value of Ginkgo biloba in treatment of Alzheimer dementia.
  Loew D.
  Wien Med Wochenschr 2002;152(15-16):418-22

  8. The CNS effects of Ginkgo biloba extracts and ginkgolide B.
  Maclennan KM, Darlington CL, Smith PF.
  Prog Neurobiol 2002 Jun;67(3):235-57

  9. Influence of the severity of cognitive impairment on the effect of the Gnkgo biloba extract EGb 761 in Alzheimer's disease.
  Le Bars PL, Velasco FM, Ferguson JM, Dessain EC, Kieser M, Hoerr R.
  Neuropsychobiology 2002;45(1):19-26

  10. Protective effects of a Ginkgo biloba extract (EGb 761) on ischemia-reperfusion injury.
  Clostre F.
  Therapie 2001 Sep-Oct;56(5):595-600

  11. Efficacy, safety, and use of ginkgo biloba in clinical and preclinical applications.
  McKenna DJ, Jones K, Hughes K.
  Altern Ther Health Med 2001 Sep-Oct;7(5):70-86, 88-90

  12. Ginkgo special extract EGb 761 in tinnitus therapy. An overview of results of completed clinical trials.
  Holstein N.
  Fortschr Med 2001 Jan 11;118(4):157-64

  13. Ginkgo biloba leaf extract: review of biological actions and clinical applications.
  Yoshikawa T, Naito Y, Kondo M.
  Antioxid Redox Signal. 1999 Winter;1(4):469-80
 •  


  Untitled Document