Міртогенол (Mirtogenol®)

Екстракт чорниці - Екстракт кори французької приморської сосни


30 капсул / 13 гр.

Склад (1 капсула): Екстракт чорниці Міртоселект (Mirtoselect®) - 80 мг, екстракт кори французької приморської сосни Пікногенол (Pycnogenol®) - 40 мг.

Показання до застосування: глаукома, діабетична ретинопатія.

Спосіб застосування: дітям з 7 до 10 років за рекомендацією лікаря, дорослим і дітям з 10 років - 1 капсула на день після прийому їжі. Тривалість прийому - 1 місяць. Повторний курс узгоджувати з лікарем. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність, жінки в період лактації, діти до 7 років.

Виробник: Hankintatukku Oy, Фінляндія

Стандартизоване і досліджене поєднання Mirtoselect®, Екстракт Чорниці і Pycnogenol®, Екстракт Кори Французької Приморської Сосни, розроблене для здоров'я очей і поліпшення зору. Зареєстрована торгова марка компанії Indena SpA и Horphag Research Ltd.

Mirtoselect®, екстракт чорниці - зареєстрована торгова марка компанії Indena SpA, Мілан, Італія (www.mirtogenol.com)

Pycnogenol®, Екстракт Кори Французької Приморської Сосни - зареєстрована торгова марка компанії Horphag Research Ltd, Женева, Швейцарія (www.pycnogenol.com)

Міртогенол (Mirtogenol®) – це новий підхід до нормалізації та попередження прогресування внутрішньоочного тиску і призупиненню подальшого розвитку діабетичної ретинопатії. Внутрішньоочний тиск - це найнебезпечніший фактор розвитку глаукоми. Глаукома - одна з головних причин сліпоти в світі. Інший не менш небезпечний фактор ризику розвитку сліпоти - діабет.

Міртогенол (Mirtogenol®) – попереджає передчасне старіння очей, підтримує здоровий кровообіг, підтримує еластичність і цілісність капілярів, підтримує внутрішньоочний тиск в нормі.

Mirtoselect®, екстракт чорниці, містить 36% активних інгредієнтів, антоціанів, які підтримують хороший кровообіг в оці, а також допомагають зберегти кровоносні судини очей в хорошому стані, стійкими і несприйнятливими до зовнішніх впливів.

Mirtoselect®, екстракт чорниці, містить широкий спектр біологічно активних сполук, серед яких провідна роль належить антоцианідінам (дельфінідін, ціанідін, мальвідін, петунідін, пеонідін.) За даними різних авторів антоцианідіни мають протизапальну і антиоксидантну дію. У клінічних дослідженнях при застосуванні екстракту чорниці за участю більше 2000 пацієнтів було показано, що він сприяє значному поліпшенню зорових функцій у хворих з ураженням сітківки різного генезу.

Пікногенол (Pycnogenol®) являє собою водний екстракт кори середземноморської сосни (Pinus maritima). До теперішнього часу придбав популярність як засіб, що застосовується для профілактики та попередження прогресування діабетичної ретинопатії, бронхіальної астми, хронічної венозної недостатності, ретинальних геморагій і т.д. Пікногенол (Pycnogenol®) має протизапальну, протинабрякову, антиагрегантну, вазодилатуючу, противірусну, антимутагенну і антипроліферативну, імуномодулюючу дію. Пікногенол (Pycnogenol®) з успіхом застосовується при всіх захворюваннях, що супроводжуються окислювальним стресом і / або запаленням.

Пікногенол (Pycnogenol®):
 • істотно уповільнює розвиток діабетичної ретинопатії, зменшує число ретинальних геморагій при підвищенні внутрішньоочного тиску, покращує антиоксидантний статус очних тканин (профілактика катаракти) і в цілому сприяє поліпшенню зору;
 • виступає антагоністом адреналіну і норадреналіну, активуючи ендотеліальну NO-синтазу, сприяє підвищенню концентрації в крові окису азоту і, відповідно, розширенню судин;
 • інгібує ангіотензин-перетворює фермент і, відповідно, має м'яку антигіпертензивну дію;
 • запобігає агрегації тромбоцитів і зменшує концентрацію тромбоксану;
 • підсилює природну цитотоксичність імунних клітин і підвищує протиінфекційний імунітет;
 • допомагає при хронічних вірусних інфекціях;
 • покращує стан пацієнтів з віковим зниженням когнітивних функцій.

  Додаткові відомості по Міртогенол (Mirtogenol®) можна отримати на сайті:

  www.mirtogenol.com

  www.pycnogenol.com

  www.hankintatukku.com
 •  


  Untitled Document