ПІІМАКС ПРО ВІТА

300 таблеток / 150 гр

Добова норма ПІІМАКС ПРО ВІТА містить: 60 мг вітаміну С; 15 мг цинку; 10 мг вітаміну Е; 4,0 мг вітаміну В5; 2,2 мг вітаміну В6; 1,6 мг вітаміну В2; 300 мкг фолієвої кислоти; 240 мкг вітаміну А; 50 мкг хрому; 45 мкг біотину; 25 мг селену; 108 мг кальцію.

Не містить лактози, дріжджів, глютену або підсолоджувачів.

Спосіб застосування: Дорослим по 3 таблетки на добу після їжі.

Протипоказання: не рекомендується приймати при підвищеній чутливості до компонентів препарату, вагітності, період лактації у жінок.

Виробник: HankintatukkuOy, Фінляндія.

Фармакологічні властивості:
 • Збагачує організм мінеральними речовинами та вітамінами;
 • Ефективний при захворюваннях кістково-суглобової системи;
 • Запобігає розвитку остеопорозу;
 • Сприяє зміцненню сполучної тканини;
 • Має корисний вплив на стан шкіри, судин, волосся, нігтів.

  Кальцій – це основний компонент кісткової тканини. Основне джерело кальцію – молоко та молочні продукти. Але чи достатньо раціонального харчування? Сьогодні вміст кальцію в продуктах харчування продовжує знижуватися. Це пов'язано не тільки з хімізацією сільського господарства, але і з сучасними технологіями переробки та виробництва продуктів харчування. При нестачі кальцію волосся стає тьмяним, а нігті починають розшаровуватися.

  Вітамін С необхідний для утворення колагену, що є структурним компонентом сполучної тканини. Вітамін С зміцнює кістково-хрящові тканини, шкіру, судини і є важливим міжклітинним антиоксидантом, який підвищує опірність людського організму до інфекцій.

  Цинк відіграє найважливішу роль в процессах регенерації шкіри, росту волосся і нігтів, секреції сальних залоз, захищає від УФ-випромінювання. Цинк сприяє всмоктуванню вітаміну Е і підтримці нормальної концентрації цього вітаміну в крові. Вміст цинку у волоссі – це об'єктивний показник обміну речовин в організмі. Нестача цинку характеризується повільним загоєнням ран, ламкістю і випадінням волосся, погіршенням пам'яті, зниженням уваги.

  Вітамін Е (токоферол) захищає клітини від ушкоджень, уповільнює окислення жирів і утворення вільних радикалів. Токоферол захищає інші жиророзчинні вітаміни від руйнування їх киснем, особливо вітамін А, сприяє їх кращому засвоєнню. Вітамін Е уповільнює процесс старіння і запобігає появі старечої пігментації.

  Піімакс Про Віта – це ідеальне поєднання інгредієнтів для росту, відновлення та нормального підтримання краси шкіри, волосся та нігтів.

  www.hankintatukku.com

  Посилання:

  1. Vitamin C in health and disease.
  Bsoul SA, Terezhalmy GT.
  J Contemp Dent Pract. 2004 May 15;5(2):1-13.

  2. Antioxidants and the response of skin to oxidative stress: vitamin E as a key indicator.
  Packer L, Valacchi G.
  Skin Pharmacol Appl Skin Physiol. 2002 Sep-Oct;15(5):282-90.

  3. Evidence supporting zinc as an important antioxidant for skin.
  Rostan EF, DeBuys HV, Madey DL, Pinnell SR.
  Int J Dermatol. 2002 Sep;41(9):606-11.

  4. Delay of natural bone loss by higher intakes of specific minerals and vitamins.
  Schaafsma A, de Vries PJ, Saris WH.
  Crit Rev Food Sci Nutr 2001 May;41(4):225-49
 •  


  Untitled Document