Пікногенол® Ізі Лайф

Екстракт кори французької приморської сосни (PinusPinaster) + Магній + Вітамін В6


Рекомендується для застосування жінками різного віку. Знімає болі і зменшує такі неприємні симптоми ПМС, судоми і перепади настрою під час менструального періоду.

Склад: Щоденна доза (1 таблетка) містить: Пікногенол ® - 40 мг, Магній - 200 мг, Вітамін В6 - 25 мг

Спосіб застосування: 1 таблетка на добу. Не містить лактози, глютену, дріжджів або підсолоджувачів.

Виробник: HankintatukkuOy, Фінляндія

Pycnogenol ® Easy Life

Pycnogenol ® - це сильний антиоксидант, який містить біофлавоноїди і органічні кислоти. За більш ніж 35 років було доведено його безпеку та ефективність у сотнях наукових досліджень в клініках і університетах у всьому світі.

ПМС (передменструальний синдром): Pycnogenol ® добре зарекомендував себе у відновленні судин і зменшенні запалення під час менструального періоду. Дослідження підтверджують, що Pycnogenol ® усуває дискомфорт, пов'язаний з менструальним циклом і зменшує такі симптоми ПМС, перепади настрою, збудженість, тривога, втома, нудота, болі внизу живота і його здуття, болі і чутливість в молочних залозах. Найбільш ефективно Pycnogenol ® проявив себе при полегшенніпереймоподібних больових відчуттів. Попереджує та зменшує набряки щиколоток та ніг.

Магній зменшує спазми, здуття живота, депресії, набряклість щиколоток. У Pycnogenol ® EasyLife входять три найважливіші сполуки магнію, які рівномірно всмоктуються в різних частинах товстої кишки. Магній бере участь у більшості реакцій обміну речовин, у регуляції передачі нервових імпульсів і у скороченні м'язів, маєспазмолітичну і антиагрегантну дію.

Вітамін В6 допомагає полегшити такі симптоми ПМС, як тривога, дратівливість і перепади настрою. Вітамін В6 також має важливе значення для засвоєння і поглинання магнію клітинами організму.

Pycnogenol ® Easy Life безпечний для людини і добре переноситься при регулярному застосуванні. Рекомендується приймати протягом довгого періоду для забезпечення ефективного позбавлення від симптомів ПМС.

www.hankintatukku.com

www.pycnogenol.com

 


Untitled Document