VIVANIA® Краса Шкіри без Зморшок

Гіалуронова кислота в таблетках!


60 таблеток / 30 гр

2 таблетки ВІВАНІЇ® містять 100 мг гіалуронової кислоти

Не містить лактози, глютену, дріжджів, підсолоджувачів і тваринних інгредієнтів.

Спосіб застосування: 1 таблеткa два рази на день.

Виробник: HankintatukkuOy, Фінляндія

Фармакологічні властивості:
 • Запобігає появі тонких ліній, складок і зморшок на обличчі і тілі;
 • Згладжує складки і зморшки;
 • Зберігає еластичність і пружність шкіри;
 • Зберігає природний і здоровий колір обличчя;
 • Відновлює і підтримує нормальний водний баланс шкіри;
 • Відновлює молодість та красу шкіри.

  Гіалуронова кислота – це натуральна речовина, яка виробляється клітинами шкіри та у великій кількості міститься в молодій шкірі (як в епідермісі, так і в дермі). Її функція – це запобігання старінню шкіри, збереження шкіри молодою, еластичною, пружною і гладенькою, корекція вікових змін шкіри. Гіалуронова кислота є основним препаратом, який застосовується для відновлення молодості і краси шкіри. Це натуральний зволожувач шкіри. Гіалуронова кислота зв'язує молекули води та утримує у волозі в 1000 разів більше своєї ваги. З віком клітини шкіри зменшують свою здатність виробляти достатню кількість гіалуронової кислоти, що призводить до старіння шкіри і втрати її еластичності. Доведено, що до 50 років, в тілі людини міститься менше половини гіалуронової кислоти, ніж у молодості.

  Гіалуронова кислота – це також антиоксидант, який захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами під дією сонячних променів та інших джерел ультрафіолетового випромінювання.

  Добавка Гіалуронова Кислота VIVANIA® Краса Шкіри без Зморшок живить і зволожує шкіру зсередини, підвищує еластичність і пружність та зменшує появу тонких ліній, складок і зморшок. Надає шкірі яскравий і красивий вигляд.

  Результати можна помітити протягом 1-2 місяців регулярного щоденного прийому.

  www.hankintatukku.com
 •  


  Untitled Document